Nowy w biznesie internetowym

Nowy w biznesie internetowym

zobacz naszą ofertę masz już sklep?

<< Powrót
Biznes w internecie jest bardzo podobny w prowadzeniu do standardowego biznesu. Internet szybko stał się bardzo ważnym i popularnym medium każdy z nas zdaje sobie sprawę jak ważne jest posiadanie własnej domeny czy skrzynki mailowej. Softpact jest firmą outsourcing-ową prowadząca sprzedaż, promocje produktów sprzedawanych poprzez internet. Jeśli szukasz zawansowanego rozwiązania dla Twojej firmy i chcesz sprzedawać przez internet nasze rozwiązania ecommerce jest właśnie dla Ciebie.

Ecommerce zwany tez handlem internetowy można w skrócie zdefiniować jako system, który pozwala przyjmować zamówienia od klienta obsługuje płatności bezgotówkowe. Do handlu internetowego można włączyć wszystkie aspekty logistyczne jak wysyłka komunikacja z klientem itd.

Jak rozpocząć swój biznes online trzy proste kroki:

1. Skontaktuj się z nami

Przedstaw nam, co chcesz sprzedawać?
Jakie są Twoje oczekiwania, co chciałbyś osiągnąć?

2. Budowa sklepu

Stworzymy Ci profesjonalny sklep z nowoczesną grafiką wraz z panelem administracyjnym do zarządzania nim. Przeszkolimy Cię z zakresu obsługi sklepu. Jeśli posiadasz już swój sklep i chcesz przejść na nasz system mamy dla Ciebie specjalną ofertę kliknij tutaj i dowiedz się więcej

3. Zaczynamy sprzedawać online!

Wraz z Twoim kompletnym sklepem będziesz miał opcję sprzedaży swoich produktów na popularnych stronach zajmujących się sprzedażą internetową jak eBay, Ciao, Shopzilla itd. Teraz będziesz mógł lepiej kontrolować swój sklep i sprzedawać swoje produkty na całym świecie!

zobacz naszą ofertę masz już sklep?

<< Powrót

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org