Prof-bet.pl - PROFESJONALNE DORADZTWO BUKMACHERSKIE

Prof-bet.pl - PROFESJONALNE DORADZTWO BUKMACHERSKIE

Statystyka typy archiwalne

Aktualności

Serwis na sprzedaż!

Serwis od kilku dni wystawiony jest na sprzedaż. Link do aukcji: http://allegro.pl/prof-bet-pl-stale-zarobki-2-9-tys-pln-mc-i1545955688.html

W tym miejscu wypada się pożegnać i wierzyć w to, że ktoś inny należycie zaopiekuje się serwisem.

z poważaniem,

zespół Prof-bet.pl

Ostatnie dni promocji i gwarancja pełnej satysfakcji!

Przypominamy o kończoncej się wyjątkowej promocji w serwisie w Prof-bet.pl Koniecznie nie zapomnij skorzystać z ostatnich darmowych typów, a także pamiętaj o przedłużeniu swojego abonamentu! Jako jedyny serwis z płatnymi typami gwarantujemy pełną satysfakcję albo zwrot pieniędzy. Od teraz na zawsze wprowadzamy gwarancje pełnego zwrotu abonamentu w wypadku minusowego lub zerowego zysku naszego serwisu pod koniec okresu rozliczeniowego danego użytkownika!

Związku z licznymi modernizacjami w serwisie przez cały miesiąc marzec udostępniamy nasze usługi zupełnie za darmo wszystkim zainteresowanym! Zarejestruj się już dzisiaj i skorzystaj z tej wyjątkowej promocji.

Związku z przedłużającą się czarną serią w serwisie podjęliśmy restrykcyjną decyzję o odrobieniu wszelkich strat jeszcze w tym miesiącu. Od dzisiaj typy na naszej stronie będą podawane przez dwóch nowych świetnych typerów z którymi spisaliśmy wczoraj umowy. Udostępniliśmy także nasze typy w miesiącu marcu wszystkim zainteresowanym. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie, a w ciągu 12 godzin dostęp do panelu z typami zostanie przyznany. Oczywiście wszyscy wcześniej zarejestrowani użytkownicy mają już ten dostęp przyznany.

Od pewnego czasu nieprzerwanie dobre dni przeplatają się z tymi słabszymi za co chcielibyśmy przeprosić wszystkich naszych stałych klientów. Jednocześnie chcemy wszystkich poinformować, że te ciągłe upadki motywują nas do jeszcze ciężej pracy nad analizami i optymalnym doborem typów.

Po zapowiadanej 7 dniowej przerwie reorganizacyjnej powracamy do gdy. Użytkownikom, którym skończył się abonament w ostatnim czasie został przyznany nowy aby mogli skosztować nowych typów, a w panelu klienta pojawiły się trzy świetnie przeanalizowane typy na dzisiejszy dzień.

Z powodu ostatnich wyników odbiegających daleko od doskonałości zarządzamy 7 dniową przerwę reorganizacyjną, po której obiecujemy znów zaskakiwać wszystkich rewelacyjnymi typami i wysokimi zyskami.

Życzymy wspaniałych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że Nowy Rok 2011 przyniesie nam jeszcze więcej sukcesów i zysków, także z zakładów bukmacherskich.

Z radością informujemy, że wszystkie grudniowe wpłaty abonamentowe w całości zostaną przekazane na wybrane cele charytatywne. Dołącz już dzisiaj do nas i zacznij pomagać!

Z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy w naszym serwisie nowy sposób gospodarowania naszym kapitałem. Stawkowanie modulowane to modyfikacja systemu płaska stawka.

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org